Titles you rated
S.I.U.Rated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.5
Baby and MeRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
My WayRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5
Wet DreamsRated ★ 1.5
CarsRated ★ 4.0