Series
Ratings
163
Dear My RoomRated ★ 3.5
The Kominsky MethodRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5
EliteRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Good PeopleRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0