Series
Ratings
73- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0