Movies
Ratings
850
The BrutalistRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.0
ChronicleRated ★ 1.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.5
A Touch of SinRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.0
MisbehaviorRated ★ 1.0
IkiruRated ★ 4.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5
MostRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 4.5- Now PlayingRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 2.5
The MimicRated ★ 1.5
The Day AfterRated ★ 3.5
Romance JoeRated ★ 4.0