Series
Ratings
135
Agents of MysteryRated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 2.0
Captivated, by YouRated ★ 3.5
Dancing Queens on The RoadRated ★ 4.0
We Don’t Bite: Street Woman FighterRated ★ 4.0
Idol Dictation Contest Season 1Rated ★ 3.5- 식스센스: 시티투어Rated ★ 3.0
- High School Mystery Club 3 CommentaryRated ★ 4.0
- High School Mystery Club 2 CommentaryRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.0