Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 3.5