Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 2.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
We Have a PopeRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Paradise is BurningRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Land of MineRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5