Movies
Ratings
215
The Con ArtistsRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0