Titles you rated
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Tamra IslandRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
HealerRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 5.0