Titles you rated
Hear MeRated ★ 4.5
HanamizukiRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Closed NoteRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 2.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 3.0
Su-ki-daRated ★ 1.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Only You Can Hear MeRated ★ 3.0
Tokyo GirlRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 5.0
From Me To YouRated ★ 4.0- TouchRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.5
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0