Movies
Ratings
302
Rain ManRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.5
Mad MaxRated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 1.5
SunflowerRated ★ 3.0