Movies
Ratings
295
Operation FinaleRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
The Ugly DucklingRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.5
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5