Series
Ratings
22
ChernobylRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 2.0
Tipping the VelvetRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 5.0