Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Voices of a Distant StarRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
LooperRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 2.0
New TrialRated ★ 2.5