Series
Ratings
42
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Office Season 5Rated ★ 4.5
The Office Season 6Rated ★ 5.0
The Office Season 7Rated ★ 5.0
The Office Season 8Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
KRated ★ 2.0
LutherRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0