Movies
Ratings
306
The ContactRated ★ 4.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 2.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 3.0
The Eighth DayRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
...ingRated ★ 2.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 2.0
Sleepless in SeattleRated ★ 2.0
The ReaderRated ★ 2.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 1.0
Children...Rated ★ 1.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
HoneyRated ★ 2.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0