Movies
Ratings
48
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 4.5