Series
Ratings
35- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0