Series
Ratings
159
DorohedoroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0