Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 2.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 2.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5