Movies
Ratings
643
SpotlightRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
You Are My PetRated ★ 1.0
SicarioRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5