Titles you rated
The MartianRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Chosen: Forbidden CaveRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The PiperRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0