Movies
Ratings
186
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0