Titles you rated
Silent HillRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.5
Chicken LittleRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.5
JobsRated ★ 5.0
Saw VRated ★ 5.0
Ju-on: The CurseRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5- Unstoppable MarriageRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0