Titles you rated
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 0.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
SaltRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0