Series
Ratings
27
High KickRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0