Titles you rated
The Prince & MeRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 5.0
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
In Good CompanyRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 5.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 4.5
Anger ManagementRated ★ 4.0