Movies
Ratings
211
LooperRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 2.0
Suspect XRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 2.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.0