Movies
Ratings
72
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
10,000 BCRated ★ 2.5
TroyRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0