Movies
Ratings
1267
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 3.0
GoldenEyeRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 1.5
PredestinationRated ★ 2.5
SuperbadRated ★ 3.5
HannaRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
The OneRated ★ 4.0
BlendedRated ★ 4.0
Grown Ups 2Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 3.0