Movies
Ratings
200
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
PoongsanRated ★ 3.5
ControllerRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5