Movies
Ratings
242
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 1.5
Kick-AssRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
My WayRated ★ 2.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 2.5
FarinelliRated ★ 4.5