Movies
Ratings
149
The Last ExorcismRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
Just Friends?Rated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.5- ChangeRated ★ 4.5
OculusRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Pom PokoRated ★ 5.0
The FivesRated ★ 5.0
HerbRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.5
Hansel & GretelRated ★ 4.5
One Missed CallRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 3.5