Movies
Ratings
41
Now You See MeRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0