Movies
Ratings
34
Lone SurvivorRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0