Movies
Ratings
359
JokerRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
A Company ManRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 2.0
RockyRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5