Movies
Ratings
145
The Beauty InsideRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 0.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0