Movies
Ratings
301
SpencerRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 1.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Only YesterdayRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0