Titles you rated
GodzillaRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 3.5
I Am The KingRated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Love So DivineRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 1.0
The ShiningRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.5
ShooterRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0