Movies
Ratings
445
The Hurt LockerRated ★ 3.5
OasisRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
SpiritwalkerRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
HuntRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
RayRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 1.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 2.5
Final DestinationRated ★ 2.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0