Movies
Ratings
145
BraveheartRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Love AffairRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0