Series
Ratings
123
The ChaserRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 2.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.0