Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
FwendsRated ★ 3.0
Rainy BlueRated ★ 3.0
DuneRated ★ 2.5
Summer HoursRated ★ 3.5
DisorderRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.5
Vera DrakeRated ★ 3.5
The Third GenerationRated ★ 3.0
The Elephant ManRated ★ 3.5
Blood SimpleRated ★ 3.5
The City of Lost ChildrenRated ★ 3.0
IndochineRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0