Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 4.0
White Bird in a BlizzardRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The PlanRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The Bling RingRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5