Movies
Ratings
336
ArrivalRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The 5th WaveRated ★ 2.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 0.5
MoanaRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5