Titles you rated
Himouto! Umaru-chanRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0