Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
The Black SwindlerRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 4.5
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0- Family's HonorRated ★ 3.5
The VirusRated ★ 2.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
TazzaRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.5
TomatoRated ★ 4.0- BakumanRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0