Titles you rated
HannaRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
BoundRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Young & BeautifulRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
Tamako Love StoryRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.0