Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Project AlmanacRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 0.5
War of the ArrowsRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The SignalRated ★ 0.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0