Titles you rated
The SignalRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0